İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

İadenizin üzerinde verilen siparişlerde kargo masrafı alıcıya ait olmaktadır.

 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

 

Müşterilerimiz, 4077 nolu Tüketici’nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı ‘Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. maddesi uyarınca on dört (14) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.

 

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU NE YAPMAM GEREKİYOR?

 

lafemmebybegum.com web sitesisinden yaptığınız alışverişlerde, yanlış ürün yada kusurlu ürün.. v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde Hbd Kuyumculuk; “[email protected]” ile temasa geçerek , faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünü hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve orijinal ambalajı zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmalısınız.

 

lafemmebybegum ‘e iade süreci kaç gün sürer ve iade adımları nelerdir ?

 

İade koşullarını sağlayan ürünü kutu içerisinde bulunan kartın arka yüzünü doldurarak (sipariş numarası,isim soyisim, telefon numarası), Yurtiçi Kargo firması ile anlaşma kodunu girerek aşağıda yazan ürün iade adresine yollanması gerekmektedir.

Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz.

Ekiplerimiz tarafından iadesi gerçekleşen ürünün incelenmesi ve rapor çıkarılması ve daha sonra tarafınıza süreç ve rapor hakkında e-posta / sms / telefon yolu ile ulaşılarak ve bilgilendirilme yapılacaktır. Ürün ücretinin hesabınıza aktarılması beş (5) iş günü sürmektedir.

 

İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

 

Ürün İade Adresi

Alıcı Adı: Hbd Kuyumculuk

 

Kargo Firması: Yurt İçi

 

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

 

Kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

 

Lafemmebybegum ‘e iade edilen ürün iade şartlarına uygun değilse süreç nedir?

 

Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

 

lafemmebybegum üzerindeki kampanyadan yararlandığım bir siparişte iptal ya da iade yaparsam kampanya iptal olur mu?

 

İptal ya da iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz.

İptal ya da iade sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.

 

Tarafımıza, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi, banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN