Bilinmesi Gerekenler

 1. Tüm ürünlerimiz 925 ayar gümüştür. Ürünlerimizin üzerinde genellikle yüksek kalite zirkon taş kullanılmaktadır. Farklılık gösteren ürünlerimizin bilgisi ürün detayında belirtilmiştir.
 2. Ürünlerini bakım yaptırmak isteyen müşterilerimiz için ilk bakımlarımız ücretsizdir. Ancak ürünlerinizi tarafımıza ulaştırırken oluşabilecek tüm masraflar alıcıya aittir.
 3. Kargoya verilen tüm ürünler hassasiyetle kontrol edilerek hazırlanmakta olup, kargoda zarar görmemesi için özel kutuda gönderilmektedir. Ürünlerinizi  kargo teslimatı esnasında kontrol ederek almanızı, üründe veya kutusunda hasar olduğunu düşündüğünüzde ise hasar tespit tutanağı tutarak, ürünü teslim almamanızı öneririz.
 4. Sitemizden satın aldığınız ürünlerin hatalı çıkması durumunda [email protected] mail adresinden ürün görseli ve sipariş detaylarını paylaşmanız gerekmektedir.
 5. Küpe, piercing ve kişiselleştirilmiş tüm ürün gruplarında iade ve değişim kabul edilmemektedir.
 6. 14 gün içerisinde tarafımıza bilgi verilmek şartı ile iade ve değişim talepleriniz 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda İade veya değişime uygun görülen ürünlerin, kargo ücretlerinin tamamı (gönderim-alım) alıcıya ait olmaktadır. Tarafımıza gönderilen ürünlerin, kutusunun (ambalajının) hasarsız olması gerekmektedir.
 7. Kargoya teslim süresi 1-3 iş günüdür. Üretim süresinde aksilik yaşanması durumunda alıcı bilgilendirilecektir.
 8. Her alışverişinizde, alışveriş tutarı kadar La Femme skoru kazanacaksınız. Biriktirmiş olduğunuz puanları harcamak için minimum 400 La Femme skoru elde etmeniz gerekmektedir. 400 skor puanına ulaşan kişiler, tüm alışverişlerinde biriktirmiş oldukları puanları kullanabilirler. İade ve değişim durumlarında skorunuzun eksileceğini unutmayın. 
  1. Örnek: 1000 TL değerinde ürün siparişi verdiğiniz takdirde, 1000 La Femme skoru kazanmış olursunuz ve bu skor karşılığı 50 TL'dir. Kazanmış olduğunuz skorları harcayabilmek için minimum 400 Score de La Femme (20 TL) elde etmeniz gerekmektedir.
  2. Yeni üye olan kişiler 100 La Femme skoru kazanacaktır. 
  3. Arkadaşlarına tavsiye eden kişiler, davet ettiği kişilerin alışveriş yapması durumunda 100 La Femme skoru kazanacaktır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR